Op werkdagen vandaag besteld, morgen in huis. Gratis verzending!
De Bliq All-in-One Thuisbatterij 20 kWh met 8 kW 3-fase omvormer is ontworpen voor installaties met een hogere energiebehoefte en een driefasige aansluiting. Het systeem combineert vier 5 kWh LiFePO4-batterijmodules met een krachtige 8 kW hybride omvormer en wordt volledig voorgeconfigureerd geleverd, inclusief vloerframe en energiemanager.
De geïntegreerde Bliq Energiemanager met Powerflow-software regelt automatisch opslag, verbruik en teruglevering van energie en ondersteunt dynamische energietarieven en onbalansmarkttoepassingen. Dankzij de ingebouwde SIM-kaart is geen lokale internetverbinding nodig. De LiFePO4-batterijtechnologie staat bekend om haar hoge veiligheid, lange levensduur en thermische stabiliteit, geschikt voor zowel residentiële als kleinzakelijke toepassingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Omvormervermogen | 8 kW |
| Aantal fasen | 3-fase |
| Nominale batterijcapaciteit | 20 kWh |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 18 kWh |
| Batterijtechnologie | LiFePO4 |
| Batterijaansluiting | HV |
| Aantal MPPT’s | 2 |
| UPS-functionaliteit | Ja |
| AFCI-beveiliging | Ja |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Geschikt voor noodstroom | Ja |
| Koeling | Passief |
| Afmetingen (h × b × d) | 1640 × 626 × 365 mm |
| Gewicht | 242 kg |
| Maximale installatiehoogte | 4000 m |
| Nominale laad-/ontlaadstroom | 30 A |
| Spanningstype | DC |
| Garantie | 10 jaar |
| Merk | Bliq |
Links
|
Geupload
Mislukt
|
![]() |