Op werkdagen vandaag besteld, morgen in huis. Gratis verzending!
De Bliq All-in-One Thuisbatterij 10 kWh met 5 kW omvormer is een krachtige, volledig geïntegreerde energieopslagoplossing voor woningen met een hogere vermogensvraag. Het systeem combineert twee 5 kWh lithium-ijzerfosfaat (LiFePO4) batterijmodules met een 5 kW hybride omvormer en wordt geleverd als compleet, voorgeconfigureerd pakket inclusief vloerframe en energiemanager.
De geïntegreerde Bliq Energiemanager met Powerflow-software stuurt het energieverbruik intelligent aan en optimaliseert de inzet van zonne-energie, opslag en netinteractie. Ondersteuning voor dynamische energietarieven en onbalansmarkten is standaard. Dankzij de ingebouwde SIM-kaart functioneert het systeem autonoom, zonder afhankelijkheid van lokale Wi-Fi. De LiFePO4-batterijtechnologie biedt hoge veiligheid, lange levensduur en stabiele prestaties.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Omvormervermogen | 5 kW |
| Aantal fasen | 1-fase |
| Nominale batterijcapaciteit | 10 kWh |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 5 kWh |
| Batterijtechnologie | LiFePO4 |
| Batterijaansluiting | HV |
| Aantal MPPT’s | 2 |
| UPS-functionaliteit | Ja |
| AFCI-beveiliging | Ja |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Geschikt voor noodstroom | Ja |
| Koeling | Passief |
| Afmetingen (h × b × d) | 974 × 626 × 365 mm |
| Gewicht | 130 kg |
| Maximale installatiehoogte | 4000 m |
| Maximale ontladingsdiepte | 90% |
| Nominale laad/ontlaadstroom | 30 A |
| Spanningstype | DC |
| Garantie | 10 jaar |
| Merk | Bliq |
Links
|
Geupload
Mislukt
|
![]() |